Благословенні Йорданські води освятили Рівне

Январь 19 11:21 2012

19 січня більшість рівнян – православні та греко-католики – святкували Богоявлення. Українці традиційно називають його Водохрещем. Доторкнутися невичерпного Йорданського джерела, освяченого Спасителем і увінчаного присутністю Духа Святого, приходить усе більше рівнян.

«Вода Хрещенська очищає, просвіщає й освячує кожного, хто причастився її з трепетом і благоговінням, – радіє перед здійсненням Великого Чину освячення води отець Володимир, настоятель Свято-Георгіївського храму. – Славні святі отці запевняли, що бачили на людях печатку Благодаті, коли на Водохреща, за благочестивим звичаєм, віряни виходили з йордані, тричі занурившись у неї».

Вважається, що на Хрещення Господнє всі води земні стають життєдайними і благословенними. А вода, що освячена в церкві, якщо правильно її зберігати і використовувати, зберігає благодатну силу протягом цілого року й довше. Її використовують у храмах для освячення ікон, хрестиків, риз, церковних сосудів, а також під час випікання проскурок. Цю воду дають хворим, нею окроплюють оселі. Й вона творить дива: зцілює душу й тіло, змінює на краще стосунки в родинах і поміж людьми. Потрібно лише вірувати!

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.