«Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто небайдужий»

Январь 18 15:22 2012

Всеукраїнський конкурс під такою назвою стартує з 16 січня і триватиме до 15 лютого цього року.

У ході конкурсу активна молодь матиме можливість презентувати свій регіон, місто чи населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів самоврядування, становлення європей­ських правових систем та моделей розвитку. Кращі есе, презентації будуть розміщені в мережі You Tube, Facebook, у друкованому виданні.

Тематика презентацій: «Інститути місцевого самоврядування у твоєму місті – Чому тобі це не байдуже» (презентація регіону-міста через призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування відповідно до європейських традицій цього інституту), «Від Магдебурга до твого міста» (презентація регіону-міста через призму відповідності його інститутів місцевого самоврядування європейському праву), «Разом у європейському домі» (презентація регіону-міста через призму виявлення/доведення ознак його спільності з європейськими моделями розвитку).

Подавати анкети на участь та електронні версії робіт можна за адресою: mol-alt@yandex.ru та за поштовою адресою: «Молодіжна Альтернатива», м. Київ, вул. Обсерваторна, 11/1, офіс 214.

Призери конкурсу отримають грошову винагороду: 1-ше місце – 1500 грн; 2-ге місце – 1000 грн; 3-тє місце – 2 особи по 500 грн. Довідатися більше про конкурс і заповнити анкету учасника можна на сайті: www.ya.org.ua.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.