Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету

Январь 17 15:17 2012

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунальною власністю виконавчого комітету
Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 185,9 кв. м) на вул. Степана Бандери, 59 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 30.11.2011 становить 601 333,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення офісу; розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики; розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів (крім товарів підакцизної групи), непродовольчих товарів; розміщення суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сфері права (в тому числі надання нотаріальних та адвокатських послуг), бухгалтерського обліку та оподаткування; розміщення майстерні з ремонту і технічного обслуговування електропобутових приладів, побутових товарів і технічного інвентарю, майстерні з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури.

2. Об’єкт оренди: нежитлове примі­щення (площею 52,5 кв. м) на вул. Га­­лицького, 5 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 31.10.2011 становить 155 410,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення офісу; розміщення громадської організації на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності; розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики; розміщення перукарні; розміщення масажного кабінету.

3. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення площею 58,1 кв.м (у т.ч. приміщень загального користування першого поверху – 16,0 кв. м, приміщень загального користування третього поверху – 7,1 кв. м та приміщення третього поверху – 35 кв. м) на вул. C. Петлюри, 1 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 31.12.2011 становить: приміщення 1-го поверху (16,0 кв. м) – 83800 грн без ПДВ, приміщення 3-го поверху (42,1 кв. м) – 201100 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення політичних партій, виборчі списки кандидатів у депутата яких на чергових виборах до місцевих рад у 2010 році отримали не менше ніж три відсотки голосів виборців.

Останній день прийому заяв: 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви приймаються за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 12-а (приміщення міськвиконкому), каб. 211, тел. 22-24-96, 22-38-44, факс 0 (362) 26-75-23.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець (управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради) оголошує конкурс на право оренди.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.