Ольга Фреймут розповіла про плани «Ревізора»

Январь 17 13:46 2012

Найчесніша і найправдивіша програма про український сервіс освоює нові горизонти.

У 2012 році «Ревізор» готує нові об’єкти для перевірки. Крім готелів, ресторанів, хостелів, санаторіїв Ольга Фреймут зай­меться ревізією курортних зон, зокрема Карпат.

– Думаю, це будуть курортні місця, ми будемо знімати сніг – Буковель, Трускавець. Мрію зробити Україну модною країною. Ми їздимо кататися в Австрію, Швейцарію, насправді у нас є свої Карпати. Можливо, якщо поставитися до цього з розумом, врахувати мінуси, лижний бізнес у нас буде розвиватися. Знаю, що «Ревізор» уже змінив Україну, – каже Ольга Фреймут. – Наприклад, у Черкасах ми нагородили лише одне місце – маленький скромний суші-бар. Тепер туди не прорватися! Керівництво в шоці! Раніше вони були непомітні, у них навіть не було реклами, а після появи програми в ефірі туди неможливо потрапити. Власники думають відкривати ще один заклад. Дуже приємно, що «Ревізор» допомагає людям. Як відомо, мета «Ревізора» – не зруйнувати бізнес, не відлякати клієнтів, а допомогти господарям і власникам побачити слабкі місця в їхній роботі, які вони не помічають через власну зайнятість і щоденний побут.

Джерело: novy.tv

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.