Майденсери віддали авто дітям

Январь 17 15:10 2012

Легковий автомобіль, який рівненська команда «Майданс» отримала за участь у однойменному танцювальному телепроекті, нарешті прибув до Рівного. Сьогодні на центральному майдані міста його урочисто передали міській дитячій лікарні.
Як розпорядитися автомобілем, вирішили самі учасники танцювальної команди, більшість із яких діти та підлітки. Вони ж передали ключі від новенького легковика виконувачу обов’язків головного лікаря дитячої лікарні Юрію Челію. І вже за кілька днів авто возитиме лікарів на виклики до хворих дітей.
Між тим, історія майдансу для Рівного на цьому не завершується. Новий її розділ розпочнеться вже навесні. 1 березня до Рівного планує приїхати хореограф нашої команди на телепроекті Аліса Зайцева. За її участю в Рівному втілюватимуть потужний танцювальний проект. У ньому зможуть взяти участь не лише ті, хто танцював у «Майдансі», а й усі охочі рівняни. Проект буде соціальним, тобто безкоштовним для учасників.

Майденсери пригадали свій виступ у столиці і станцювали для рівнян

Стрічку на автомобілі перерізали та відкрили його учасники танцювальної команди

Ключі від новенького авто з рук юних танцівників отримав керівник дитячої лікарні

Автомобіль ЗАЗ-Lanos возитиме лікарів до хворих дітей

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Январь 18, 08:42 #1 ANTON

    Супер! Молодці!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.