Аварія на вулиці Черняка: винні водійка «Шкоди», легковажність і ожеледиця

Январь 16 13:39 2012

Молода водійка виїжджала на новенькій «Шкоді» з прилеглої території на вулицю Черняка (на головну дорогу), щоб повернути наліво. Вона й не сподівалася, що її машина, замість рвонути і швидко пересікти дві смуги, лише рушивши, забуксує, стане, мов укопана і перегородить шлях тролейбусу, який треба було б пропустити.

Аварія, що сталася у понеділок вранці, мало не перетворилася на трагедію. Легковик від удару тролейбуса могло просто розплющити. Водійку та її маленьку дитину врятувала та сама крига на дорозі: багатотонна машина з десяток метрів пропхала «Шкоду», і це пом’якшило зіткнення.

Дитина дуже перелякалася й заходилася від плачу, але матері було несила навіть поворухнутися: жінку затисло понівеченим залізом. Її не змогли визволити ані даівці, ані медики швидкої, ані перехожі, які теж намагалися допомогти. До приїзду бригади бійців МНС, озброєних спеціальними інструментами, нікому не вдалося навіть відкрити водійські дверцята «Шкоди». Рятувальники передали жінку лікарям. На щастя, після надання допомоги вона змогла покинути стіни лікарні.

Що станеться, раптом машина забуксує? А якщо не зможе зупинитися інший учасник руху, шлях якого перетинається з вашим? Не маючи відповідей на ці запитання, водієві не варто починати маневр на слизькій засніженій дорозі. А тим, хто не навчився «на автоматі» визначати потенційну небезпеку і знаходити правильні рішення, варто і взагалі залишити машину в гаражі аж до тепла.

Сергій СНІСАРЕНКО
Фото Марії КОРНІЙЧУК

write a comment

1 Comment

  1. Январь 17, 09:06 #1 вОДИТЕЛЬ

    Это какая ж самонавдеянность садиться за руль и жать на газ на такой скользкой дороге. Поставь машину на зиму в гараж и ходи пешком.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.