Міліціонери шукають незареєстровану зброю

Январь 13 14:18 2012

Відповідно до розпорядження начальника УМВС, на Рівненщині з 10 до 20 січня проводиться цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».
— На превеликий жаль, бажаючих вчинити незаконну оборудку зі зброєю чи вибухівкою не стає менше, — зазначив заступник начальника УМВС України в Рівненській області Геннадій Юрчук. — Лише впродовж 2011 року працівники міліції порушили більше 170 кримінальних справ за фактами незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин, у результаті чого вилучено близько трьохсот її одиниць. Чималу частку цього «врожаю» складає найнебезпечніша – нарізна та гладкоствольна зброя. Всього такої за минулий рік правоохоронці вилучили 54 одиниці. А крім цього було виявлено та вилучено 150 гранат та 12 саморобних вибухових пристроїв. А кількість вилучених набоїв сягає двох з половиною тисяч.
Санкцією статті 263 Кримінального кодексу України передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі за незаконні операції зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами. А в разі їх добровільної здачі особою органам влади, особа звільняється від кримінальної відповідальності.

СЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.