В області поменшало незаконних рубок новорічних дерев

Январь 13 13:35 2012

Майже дві сотні рейдів здійснили працівники лісової охорони Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства впродовж грудня 2011 року для охорони хвойних молодняків від самовільних рубок у передноворічний період.
Загалом у цей час на Рівненщині працювали 116 рейдових бригад, до складу яких входили 467 чоловік
У результаті їхньої роботи за незаконно зрубані ялинки було покарано 24 особи, які заплати 612 грн. штрафу. Крім того вони відшкодували 4530 грн. заподіяної лісу шкоди.
Порівняно з передноворічним періодом 2010 року, у 2011 році кількість незаконно зрубаних ялинок зменшилася більш ніж удвічі: (78 і 24).
Зменшення незаконних рубок ялин і сосен пов’язане тим, що в цьому сезоні ялинкова продукція вперше була з бирками, за допомогою яких можна дізнатися про походження дерева, наголошують лісівники. Це нововведення полегшило виявлення незаконно зрубаних дерев і зупинило багато браконьєрів від нечесного промислу.
Нагадаємо, в Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства реалізовано майже 13 тисяч новорічних ялинок. Найкращі результати щодо реалізації новорічних ялинок показали лісівники Володимирецького, Клеванського та Млинівського лісгоспів.
Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.