Слідчі довели лише один епізод хабарництва головлікаря пологового будинку

Январь 12 15:02 2012

Закінчено розслідування кримінальної справи за обвинуваченням головного лікаря міського пологового будинку в отриманні хабаря. Прокуратура області, яка вела у цій справі досудове слідство, висуває цій посадовій особі звинувачення у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у значному розмірі, поєднаного із вимаганням).
Як повідомлялося раніше, у листопаді 2011 року службову особу медичного закладу під час вимагання та одержання хабара у сумі 1,5 тис. євро затримали працівники прокуратури та УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області.
– На даний час кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до суду для розгляду, – повідомив сьогодні журналістам прокурор області Василь Присяжнюк. – Вдалося довести тільки один епізод. Встановлено, що за півтори тисячі євро головлікар мала прийняти на роботу на посаду акушерки мешканку одного з районів Рівненщини. Звинувачуваній декілька разів разів намагались змінити міру запобіжного заходу. Зараз вона перебуває в камері слідчого ізолятора за номером 31, її загальна площа – 9,2 квадратних метри, житлова полоща – 8,4 квадратних метри, там нормальні умови утримання. Разом з нею у камері перебуває жінка, яка намагалася продати свою дитину. Годують арештованих добре, стан здоров’я – нормальний.
Наша довідка: За вчинення злочину, передбаченого ч.3 статті 368 Кримінального кодексу передбачено позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

write a comment

3 комментария

 1. Январь 12, 15:16 #1 ANTON

  Такі це слідчі!. Людина стільки років відкрито гребла, а вони один епізод довели. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Январь 13, 09:43 #2 Ухти

  Де ви бачили лікаря, який не бере? Всіх посадити — тюрем не хватить.

  Reply to this comment
 3. Январь 13, 15:18 #3 planeta

  я думала, що це залишиться без наказано.

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.