Свято музики для інвалідів

Январь 12 09:57 2012

Різдвяне торжество подарувало інвалідам Рівненське товариство Міжнародної християнської організації «Родина Кольпінга». Спільно з фізкультурно-спортивним клубом інвалідів «Геракл» вони організували для людей з порушенням опорно-рухового апарату і тих, які слабо чують, вечір музики та пісень. Святкове дійство відбулося в Залі камерної та органної музики у третій день Різдва.

Рівненське товариство «Родина Коль­пінга» працює вже сім років. Його діяльність спрямована на взаємну підтримку та допомогу людям, які цього потребують. До організації дійства підійшли з усією відповідальністю: попіклувалися про доставку людей з обмеженими можливостями та створили відповідні умови, щоб комфортно розмістити присутніх у приміщенні.

– У залі панувала гармонійна атмосфера, і всі присутні залишилися задоволеними різдвяним концертом, – поділилася враженнями голова фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Геракл» Валентина Петренко.

На згадку про різдвяне свято запрошені отримали сувеніри та солодощі, а дітям подарували іграшки.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.