Пам’ятаючи капітана «Случа»

Январь 12 09:13 2012

На різдвяні свята відбувся шістнадцятий доброчинний турнір із футзалу, присвячений пам’яті Анатолія Мудика – капітана рівненського «Случа», який передчасно пішов із життя. На старт вийшло шість команд (ДЮСШ-4, «Славія», «Карат», «Рівне-112», «Хімік», «Сокіл»), які вели боротьбу за перехідний кубок у двох групах.

У групі А «Славія» не мала проблем із конкурентами, перемігши ДЮСШ-4 (5:2) та «Карат» (2:0). В боротьбі за друге місце ДЮСШ-4 здолав «Карат» (1:0). У групі Б торішній переможець, «Сокіл», був сильніший за «Рівне-112» (6:3) і «Хіміка» (5:4). Другу путівку в півфінал здобув колектив «Рівне-112», який здолав «Хіміка» (5:3). У півфіналах результати були такими: «Славія» – «Рівне-112» –  7:1 (3:1) і «Сокіл» –  «ДЮСШ-4» – 4:0 (1:0).

У вирішальному матчі «Сокіл» і«Славія» розпочали гру досить обережно. Підопічні Сергія Дьомушкіна зуміли забити два голи у першому таймі. Після перерви «Сокіл» намагався переломити хід поєдинку. Пропустивши третій гол, торішні переможці поміняли воротаря на п’ятого польового гравця. Проте решту голів вони пропускали в порожні ворота. Лише наприкінці другого тайму гравці «Сокола» «розмочили» рахунок. І все ж останнє слово було за «Славією» –  8:1 (2:0).

Після матчу перехідний Кубок переможцям вручив батько Анатолія Мудика  Микола Дем’янович. Зібрані кошти Миколі Мудику вручив директор ДЮСШ-4 Віталій Засморжук.