Кава з тістечками провокують депресію

Январь 12 08:58 2012

Медики запропонували нову версію того, які продукти шкідливі, а які не дуже. Нині вони стверджують, що депресію в людини викликають не фаст-фуд і чіпси, а навпаки, натуральні продукти. На думку фахівців, саме вони мають найбільш згубну дію і пригнічують нервову систему, повідомляє ТСН.

Медики радять тим, кого переслідують депресивні настрої, переглянути свій раціон і виключити з повсякденного меню каву, солодощі та червоне м’ясо.

На їхню думку, саме з кави у більшості починається день. Надмірне її вживання породжує залежність від кофеїну, і кава перетворюється на допінг. Коли ж можливості випити кави немає, людина почувається втомленою і пригніченою.

Така ж історія із споживанням солодкого. Організм ласунів виробляє багато інсуліну, щоб переробити весь цукор, що надійшов в організм. Тому вони поліпшують собі настрій зазвичай новою порцією солодкого.

На думку лікарів, не менш небезпечним є червоне м’ясо. Тваринна білкова їжа повільно перетравлюється шлунком, у процесі розкладання накопичуються токсини, які негативно позначаються на нервовій системі.

Чимало фахівців ставляться скептично до цих нових досліджень американських учених. Адже раніше вони стверджували, що дієта, багата на вітаміни та рибу, може захистити мозок людини від старіння, а фаст-фуд, навпаки, прискорює прояви хвороби Альцгеймера.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.