«Різдвяні піснеспіви» лунають у церквах і на майданах

Январь 12 08:54 2012

У Рівному знову всім миром прославляють народження Спасителя світу. То колядками і щедрівками залунав фестиваль пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви».

Це свято проводиться в Рівному за сприяння Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату та міського управління культури і туризму вже восьмий раз.

Розпочалися піснеспіви 8 січня під склепіннями Свято-Покровського собору. Фестиваль благословив преосвященніший Михаїл, єпископ Дубенський, який, звертаючись до православного люду, підкреслив важливість відродження цих народних традицій. Привітав вірян і міський голова Володимир Хомко. Він побажав учасникам і шанувальникам українських віншувань донести до серця кожного слухача радість Народження Христа.

Рівняни та гості міста матимуть можливість почути безліч унікальних колядок та віншувань з нагоди різдвяних свят у виконанні професійних і аматорських колективів 14 і 15 січня на майдані Незалежності (початок концертів о 17.00). А закінчиться фестиваль увечері 19 січня. О 17.00 в Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться заключний концерт учасників «Різдвяних піснеспівів».

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.