99-річний італієць не пробачив дружині зради

Январь 11 09:50 2012

Під Новий рік 99-річний італієць Антоніо подав на розлучення зі своєю 96-річною дружиною Розою після 77 років шлюбу. У подружжя п’ятеро дітей, 12 онуків і один правнук. Причиною розлучення чоловік назвав зраду дружини, повідомляє NEWSru.co.il.

На Різдво Антоніо виявив у старому комоді листування своєї дружини з її коханим, причому листи були написані 60 років тому. У цих листах підтверджується факт зв’язку Рози з коханцем, вони також обговорюють, що не хотіли б руйнувати свої сім’ї.

Антоніо, незважаючи на майже вісім десятиліть шлюбу, відправився до суду і подав на розлучення. З Розою він познайомився в тридцятих роках минулого століття, коли служив карабінером у рідному Неаполі. Вони полюбили одне одного і одружилися.

Після того як шлюборозлучний процес за­вершиться, Антоніо і Роза стануть найстарішою розлученою парою. Попередній рекорд належав 98-річним британцям Берті і Джессі Вуд, які розірвали шлюб після 36 років подружнього життя.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.