Є на світі добрі люди

Январь 11 16:37 2012

Висловлюю велику подяку генеральному директорові ПАТ «Рівнеазот» Михайлу Заблуді, народному депутатові Миколі Шершуну, а також дорогим моїм духовним братам і сестрам, які виявили небайдужість до мого тяжкого старечого життя.

Так сталося, що в 1992 році мій шестирічний онук залишився круглим сиротою. Разом із чоловіком, інвалідом, мені довелося ставити його на ноги.

В 2006 році чоловік помер. Онук навчається вже на 6-му курсі недержавного медичного інституту в Києві. Всі ці роки він платить і за навчання, і за приватну квартиру в столиці. Я допомагаю йому чим можу, але на його підробітки і на мою мізерну пенсію закінчити навчання навряд чи вдалося б.

Мої молоді роки минули в голоді й убогості. Тато повернувся з війни без обох ніг. Я в сім’ї була старшою дитиною, і мені довелося працювати з восьми років. 45 років проробила на хімічному виробництві, а пенсію заробила таку, що на прожиток не вистачає. Не думала, що на старості доведеться  розраховувати лише на допомогу добрих людей.

Вітаю всіх своїх благодійників з Різдвом Христовим! Бажаю всім здоров’я, душевного спокою, сімейного благополуччя і Божої благодаті. Ви для мене справжні ангели-охоронці.

Галина ПОПИКІНА, ветеран праці

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.