Соборну знову перекриють

Январь 11 11:42 2012

Упродовж тижня планують перекрити рух приватного транспорту вулицею Соборною в Рівному. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні координаційної ради з організації безпеки дорожнього руху в місті.
А спричинили його численні нарікання від перевізників і пішоходів на велику завантаженість центральної міської вулиці та інформація від ДАІ про суттєве збільшення аварійності на Соборній в останні місяці.
Нагадаємо, заборона приватному транспорту пересуватися центральною вулицею міста була тимчасово знята торік у зв’язку з ремонтом мостів на вул. Млинівській. Однак цього року після завершення ремонтних робіт Соборну не перекривали. Від суттєвого збільшення транспортного потоку найбільше постраждали водії тролейбусів і маршруток. Адже приватники часто паркують свої авто на зупинках громадського транспорту. Тому після численних скарг і нарікань було вирішено Соборну знову перекрити.
Міський голова доручив транспортникам упродовж тижня встановити відповідні дорожні знаки, а до ДАІ звернувся з проханням проконтролювати виконання заборони.
Тож із наступного тижня центральною частиною вулиці Соборної зможуть їздити тролейбуси, маршрутки, таксі, спеціальний транспорт, пожежники, швидка допомога, а також ті рівняни, що мешкають у цій частині міста чи мають тут свої комерційні об’єкти, або здійснюють доставку товару.
– Ніяких додаткових дозволів на проїзд Соборною для приватних автомобілів виконком не видаватиме, – підкреслив міський голова Володимир Хомко.
Наталія КОРКОШ

write a comment

1 Comment

  1. Январь 14, 21:09 #1 black0wolf

    Хай перекривають. Можливо швидше можна буде доїхати до місця призначення. Раніше за 10 хвилин доїжджав з центру на Павлюченка, а зараз 20-30 хв.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.