Пекельна кухня розпочала другий сезон

Январь 11 09:59 2012

Кулінарне телешоу «Пекельна кухня» на каналі «1+1» торік подивилися мільйони телеглядачів. Вчора розпочався другий сезон цієї популярної передачі.

16 кухарів поміряються силами і спробують витримати психологічний двобій з ведучим шоу відомим ресторатором із Санкт-Петербурга Арамом Мнацакановим. Спеціально для зйомок «Пекельної кухні» під Києвом побудували величезний знімальний павільйон – повноцінний ресторан і кухню, які можуть приймати гостей. Допомагатимуть Мнацаканову, як і в минулому сезоні, телеведуча Юлія Висоцька і київський ресторатор Сергій Гусовський.

Юлія Висоцька запевняє, що бути кухарем в Україні дуже перспективно. «Обираючи сьогодні цю професію, люди отримують можливість створювати нову українську кухню, – пояснює телеведуча. – В Україні такі інгредієнти, такі традиції, що з них можна готувати шедеври. Можливо, ще 200 років тому французи також споживали важку їжу, але тепер їхня кухня стала елегантною, витонченою та корисною. Я впевнена, що люди, які пройшли чи ще пройдуть «Пекельну кухню», стануть на шлях вдосконалення вже існуючих рецептів і створення таких страв, яких українська земля ще не бачила», – наголошує ведуча.

Організатори шоу не стверджують, що всі учасники минулого проекту стали новаторами на кухні, проте дечого вони встигли досягти. Так, переможець першого сезону кулінарного шоу Юрій Кондратюк на виграні 500 тисяч купив собі квартиру, а також облаштував музичну студію. Після проекту йому надходили численні пропозиції стосовно роботи, кликали навіть шеф-кухарем в один із ресторанів, проте він відмовився. Каже, ще молодий, сам хоче вчитися у видатних кулінарів, можливо, поїхати за кордон.

Його конкурентка у фіналі Ольга Мостовенко, повернувшись до рідного Донецька, працює одночасно шеф-кухарем та завідуючою виробництвом в одному з найпрестижніших ресторанів міста. Були пропозиції роботи й у столиці, але переїжджати з родиною вона не ризикнула. Свій грошовий приз – 100 тисяч гривень –  Мостовенко витратила на купівлю автомобіля.

Одесит Сергій Гуц відкрив уже другий власний заклад, де відвідувачам пропонують страви італійської, тайської, французької, японської та російської кухонь і навіть можуть приготувати їжу за рецептом клієнта. Його колега Олександр Коснакі керує кухнею в одеському ресторані.

П’ятеро кухарів, з якими глядачі познайомилися завдяки проекту «Пекельна кухня», деякий час працювали в київському ресторані Арама Мнацаканова «Сад», який закрився на зимовий період. Олександр Непоп зайняв посаду шеф-кухаря, і вже під його керівництвом працювали його колишні конкуренти. «На першому сезоні у мене був улюблений кухар, і це Саша Непоп, – говорить Арам Михайлович. – Я не зробив його свого часу фіналістом, проте він працює зі мною досі, сміливо можу назвати його своєю правою рукою в Україні». До речі, саме Непопа телегдядачі побачать й у другому сезоні проекту – він виконуватиме обов’язки технічного су-шефа.

Дарія Сатановська прийшла працювати до «Саду» разом із своїм коханим, і після закриття закладу обоє залишилися безробітними. «Шкода, звичайно, бо грошей на весілля поки що так і не заробили, – пояснює білявка. – Проте мені подобалося працювати командою «Пекельної кухні»: все було чітко та організовано. Крім того, Саша Непоп був другом, а не шефом, ми підтримуємо гарні стосунки».

Подруги Світлана Ходаченко та Валерія Горлач також працювали в ресторані Мнацаканова на одній зміні. Лера стверджує, що дуже виросла у професійному плані, а Світлана розповіла, як роздає автографи однокласницям своєї дочки. Втім, всі учасники пригадують, що перші тижні після закінчення проекту їх впізнавали на вулиці, а на відпочинку взагалі не давали спокою.

Чи чекає така ж слава учасників другого сезону «Пекельної кухні»? Подивимося – дізнаємося.

Джерело: tsn.ua

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.