Майже 1,5 тисячі «нелегальних» ялинок вилучили рівненські правоохоронці

Январь 11 12:52 2012

фото з інтернету

Понад 120 осіб за незаконну вирубку та реалізацію хвойних дерев на теренах краю затримали правоохоронці під час проведення на Рівненщині оперативно-профілактичної операції «Ялинка».
У громадян, які вчинили адміністративні правопорушення, вилучили 1467 ялинок на загальну суму понад 140 тисяч гривень.
Проведення цьогорічного рейду стартувало ще 3 грудня. Усі зусилля працівників міліції були спрямовані на те, щоб вберегти, насамперед, лісову красуню від незаконної вирубки. Для цього було створено спільні мобільні групи з представниками лісових господарств, військовослужбовців внутрішніх військ, громадськості, якими проводяться перевірки лісових масивів, автомобільного транспорту з метою недопущення незаконної вирубки хвойних дерев та затримання можливих порушників законодавства України.
— Щодоби до проведення вищевказаних заходів залучалося майже 90 працівників міліції, а також члени громадських формувань, – зазначив начальник відділу охорони громадського порядку УМВС Руслан Стрельбіцький. — Загалом правоохоронцями виявлено 127 осіб, які вчинили правопорушення та притягнуті до адміністративної відповідальності за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, порушення правил торгівлі на ринках, торгівлю з рук у невстановлених місцях тощо. За вчинення таких протиправних дій законом передбачено покарання у вигляді штрафу, який подекуди може досягати і 1700 гривень.
А от остаточні підсумки оперативно-профілактичної операції «Ялинка» правоохоронці Рівненщини матимуть уже після новорічно-різдвяних свят.

СЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.