10 січня засідатиме Рівненський міськвиконком

Январь 09 10:53 2012

У вівторок, 10 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. Початок засідання о 14.30. Місце проведення: зал засідань виконкому (вул. Соборна, 12-а, 3 поверх).
До порядку денного внесено 20 питань. Серед інших планують погодити питання про встановлення по будинкових тарифів за експлуатацію і утримання житла (Квартплату). Крім того, члени виконкому розглянуть питання про: висунення кандидатури для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», надання дозволу на перепланування квартир, встановлення режимів роботи закладів суб’єктів підприємницької діяльності, встановлення тарифу на послугу з вивезення твердих, ремонтних та великогабаритних відходів для ТзОВ «Санком – Рівне», встановлення тарифу на послугу з вивезення твердих, ремонтних та великогабаритних відходів для КАТП-1728, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, тощо.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.