Завдяки маркуванню браконьєрське вирубування ялинок зменшилися наполовину

Январь 06 10:15 2012

Цього року лісоводи України підготували для продажу 734 340 біркованих сосен і ялин. Найактивнішими у продажу новорічних красунь стали лісгоспи Полтавського, Волинського, Житомирського і Луганського обласних управлінь.
Станом на 31 грудня 2011 року за продані сосни і ялини лісівники країни виручили 32 473 199 грн. Середня ціна новорічного деревця в лісгоспах становила 44 грн.
Порівняно з 2010 роком, показник порушень в 2011 році зменшився, в деяких областях, в середньому, наполовину. По всій Україні в передноворічний період було проведено 15 187 рейдів, виявлено 4 962 штук незаконно зрубаних ялинок, порушники сплатили 54 000 грн штрафів.
«Багато в чому серйозне зменшення незаконних рубок ялин і сосен пов’язане тим, що цього року ялинкова продукція вперше була з бирками, на яких знаходилася інформація про походження дерева (відомості, з якого лісгоспу і лісництва воно було відпущене). Це нововведення полегшило виявлення незаконно зрубаних дерев і зупинило багато браконьєрів. Крім того, посилена спільна робота лісової охорони та МВС і привели до такого позитивного результату цією зимою» — сказав Ярослав Макарчук, перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України.
Про це повідомили з прес-служби Держлісагентства

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.