Наші – в збірній

Январь 05 09:52 2012

Минулий рік БК «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП» завершив двома домашніми поразками від лідера групи А першості України з баскетболу в першій лізі івано-франківського «Університету».

Воно й не дивно, бо у складі гостей виступає відразу п’ять досвідчених гравців з Одеси. Проте головний тренер команди (а з минулого року і тренер збірної України серед дівчат 1996 року народження) Валерій Жартун не вбачає в цьому трагедії – юних баскетбо­лісток переграли досвідчені спортсменки.

– Нам зарано на рівних грати з такими сильними суперниками, – вважає він. – Мене радує інше: відразу три гравці команди були запрошені до складу кадетської збірної України U16. Це Яна Голубош, Олена Бойко та Дарина Степанюк. Спершу 24 кандидатки провели збір, а згодом 12 кращих поїхали у Білорусь для участі в міжнародному турнірі пам’яті Володимира Риженкова. На жаль, Дарина Степанюк не потрапила до числа кращих. Сподіваюсь, вона ще зможе себе показати і буде у збірній. Олена Бойко посередньо провела турнір – не вистачило фізичних сил, але зіграла у всіх трьох іграх (Латвії програли – 51:59, Росії – 51:86, а господарів перемогли –  59:49). Най­краще виступила Яна Голубош, яка у всіх матчах виходила у стартовому складі. Проти росіянок вона закинула 12 очок, проти латишок – 8 і проти білорусок – 7.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.