Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Январь 04 10:04 2012

Рівненський міськвиконком  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, пов’язана з інформаційними технологіями; стаж роботи на державній службі або служби в органах місцевого самоврядування не менш як рік або в інших сферах не менш як 3 роки; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на персональних комп’ютерах.

Заяви на конкурс приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2011 рік; копія паспорта; копія ідентифікаційного номера; копія військового квитка.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специ­фіки відділу.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.