Популярне резюме для ознайомлення громадськістю

Январь 04 10:16 2012

Комунальне Рівненське ШЕУ автомобільних доріг (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 25) повідомляє про намір отримати дозвіл на  викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами асфальтозмішувальної установки (м. Рівне, вул. Будівельників, 1).

Асфальтозмішувальна установка ДС-18561 призначена для виробництва асфальтобетону. Для сушіння інертних матеріалів у сушильному барабані та підігріву бітуму в бітумних котлах як паливо використовується природний газ. Для очистки від пилу димових газів, що відходять від сушильного барабана, передбачена триступенева система очищення.

У результаті виробничої діяльності в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги забруднюючих речовин:

речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 5,9439 т/рік;

оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 1,0098 т/рік;

оксид вуглецю – 0,681 т/рік;

неметалеві леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,6977 т/рік.

Приземні концентрації забруднюючих речовин, що створюються викидами підприємства, на межі СЗЗ не перевищують встановлених гігієнічних нормативів. Запропоновані дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Д. Галицького, 25, тел. 23-02-36.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян можна надсилати протягом 20 днів із моменту публікації до відділу зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації Рівненської обласної держадміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, тел. 69-53-14).

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.