Сестер Пасічник у Рівному зустрічали овацією

Декабрь 30 12:42 2011

Святковий концерт «Гала-Моцарт» за участю всесвітньо відомих виконавиць Ольги і Наталії Пасічник у супроводі камерного оркестру рівненської філармонії відбувся учора в залі камерної і органної музики. Рівненська публіка зустріла музику і спів сестер Пасічник овацією.
Квитки на двогодинну концертну програму розкупили практично за два тижні. Їх вартість була невисокою. Як зазначив директор філармонії Олександр Тарасенко, так зробили навмисне, аби на концерт змогли прийти ті люди, які насправді люблять Моцарта. Тож зал був повністю заповнений. Шанувальники класичної музики сиділи на приставних стільцях і навіть стояли.
Цей концерт став третім спільним виступом сестер Пасічник у рідному місті. До речі, вони виступили на запрошення Рівненської філармонії. Рівненська публіка першою в Україні змогла почути концертні арії Моцарта у виконанні Ольги Пасічник.
До речі, свій гонорар від концерту сестри Пасічник вирішили віддати на благодійність. Кошти розділили між двома сестрами, які навчаються на першому курсі рівненського музичного училища (хорове відділення): Бурнос Дариною і Богданою (на фото).
Сестри Пасічник народилися та виросли в Рівному, початкову музичну освіту в міській музичній школі №1. Згодом добилися успіху на світовій сцені. Ольга Пасічник (сопрано) нині є солісткою Варшавської камерної опери. Переможниця численних міжнародних конкурсів. У її репертуарі більш як 40 оперних партій, в яких вона з успіхом виступала на сценах найвідоміших оперних театрів світу.
Наталія Пасічник (фортепіано) — викладач Королівської музичної академії в Стокгольмі, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. У своєму доробку має численні записи на CD, радіо та телебаченні.
Наталія КОРКОШ

write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 30, 23:41 #1 Музикант

    Яб не казав, що квитки були недорогі — ми не могли віддати по 50 грн , жтому сиділи далеко ті на приставних кріслах. Але сестри потрясли світ і ми можемо гордитимсся тим, що у них ріненське коріння. Ось хто прославляє і рівне, і Рівненщину. Не Шершун з Богатирчучкою, не Хомко з Кульчицькою, Не Червонюк з нестеруком — вони прийдешні. Через декілька років про них забудуть. А СЕСТРИ будуть жити вічно!!!!!!!!!!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.