Як побачити те, чого немає?

Декабрь 29 10:18 2011

З понеділка. З першого числа. З нового року. Ми виставляємо собі такі умовні віхи, відколи має початись для нас життя по-новому, відколи станемо активними і наполегливими у виконанні задуманого. Але чи всі будують плани і виставляють віхи, коли не на все життя, то, принаймні, на наступний рік? Чи, може, переважно люди живуть за принципом: куди течія понесе, туди й попливу. Про це наші кореспонденти розпитували рівнян напередодні нового року – часу, коли саме будують плани. Ось що нам відповіли.

Галина Степанівна, пенсіонерка:

– Які можуть бути плани в пенсіонера? Дуже хочеться, щоб було краще, але життя стає все гірше й гірше. Я на свою пенсію розміром тисяча гривень багато собі дозволити не можу. Пропрацювала все життя інженером, пішла на пенсію з посади провідного інженера – отримую тисячу, а моя колега, яка пізніше вийшла на пенсію з посади головного інженера, отримує тепер 900 гривень. То де справедливість і як тут будувати плани?

Сергій, дев’ятикласник гімназії «Гармонія»:

– Цей рік буде для мене дуже відповідальним. Хочу успішно здати державну підсумкову атестацію, щоб гарно закінчити дев’ятий клас. Мрію ви­грати олімпіаду з біології. А також буду працювати, щоб покращити свою гру на гітарі.

Анастасія, тимчасово не працює:

– Планів у мене багато. Я два роки тому вийшла заміж, то як Бог дасть, планую дитину. Закінчила інститут, а роботи не маю, отож буду в цьому році її шукати.  А взагалі, життя непередбачуване. Сьогодні плануєш одне, а завтра воно підкине тобі зовсім інше.

Григорій, пенсіонер:

– Ніяких перспектив на майбутнє я не бачу. Якщо вони є, то не райдужні. Хотілось би стати свідком гарних змін, але як побачити те, чого немає? Головне, що нема віри у владу. Там тільки брехуни і казнокради. Колись вірив Тимошенко, але дуже розчарувався.  А нинішня влада – взагалі страшна.  Я вже нікому не вірю і відчуваю депресію.

Лілія, десятикласниця ліцею «Елітар»:

– Маю більше планів на наступний рік, ніж на нинішній, бо хочу вступати до університету в Кракові, щоб вивчати спеціальність «міжнародні відносини». Тому потрібно буде багато займатися. Зокрема, планую додатково вивчати польську мову.

Ігор, старший лейтенант міліції:

– Як воно піде, так і буде. Взагалі я планую деякі зміни щодо роботи, але говорити про це поки що не хочу. Все буде добре. Ніякі дракони нам не страшні.

Спілкувались
Людмила МОШНЯГА і Світлана ПІКУЛА (фото)

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.