Як здійснюються мрії

Декабрь 29 09:59 2011

У передчутті новорічно-різдвяних свят ми всі очікуємо чогось незвичайного. Навіть дорослі у глибині душі повертаються у дитинство і сподіваються на диво, вірячи у магію новорічної та різдвяної ночей. Мабуть, тому багато хто переконаний, що бажання чи найзаповітніша мрія, загадані під бій курантів, невдовзі реалізуються. Насправді ж для того, аби бажання здійснилися, не обов’язково чекати новорічної ночі. Мрії збуваються за своїми законами і правилами. І якщо навчитися відчувати свої бажання і правильно їх висловлювати, можна отримати істинне задоволення від життя.

Кожна мрія дається тобі разом із силами, які необхідні для її здійснення

Чомусь ми звикли думати, що дива створюються самі собою. Насправді вони відбуваються завдяки нам самим, адже творяться нашими думками, діями та словами. Річард Бах якось сказав: «Кожна мрія дається тобі разом із силами, які необхідні для її здійснення. Але для цього, можливо, тобі доведеться попрацювати». Так кажуть і психологи. Якщо вірити, що бажання збудеться, то ор­ганізм мобілізує всі внут­рішні сили. Недарма кажуть, що думка матеріальна, тому чим більше на ній концентруватися, тим біль­ша ймовірність того, що вона реалізується. Звичайно, мало просто сидіти склавши руки, очікуючи, що бажане невдовзі звалиться з неба. Треба ще й діяти.

Всесвіт, як великий супермаркет, де є все потрібне людині

Бажання з’їсти чи випити щось смачне або купити одяг в магазині видаються нам абсолютно нормальними.

– Ми ніколи не замислюємося над тим, що це проблема, що це нереально виконати, такі бажання не викликають страх. Є бажання – є певний ресурс у гаманці, і ми йдемо в супермаркет чи магазин, щоб його реалізувати. Такі бажання можна назвати рутинними і нецікавими, тому що ми звикли їх виконувати. Насправді у Всесвіті все працює за єдиним законом: «Що всередині – те назовні». Тоді чому бажання купити сиру чи молока реалізовуються елементарно, а такі як, наприклад, досягнути вищого рівня розвитку, знайти більш високооплачувану роботу чи купити квартиру – ні. Тому що вони викликають внутрішні страхи і комплекси «я не вартий», «я не зможу», «це не моє», – пояснює практичний психолог, директор громадської організації Центр саморозвитку особистості «Разом» Олена Плахтина. – Всесвіт – це як великий супермаркет, де є не тільки рутинні потреби, а й усі ті, які потрібні для життя, для того, щоб людина була щасливою, багатою, реалізованою. Тому до своїх бажань варто підходити однаково: із вірою, що вони обов’язково здійсняться.

Що таке перепони на шляху реалізації мрії

За словами психолога Олега Ларенкова, світ – це живий потік, який тече вічно.

– Ми живемо у гармонії з навколишнім світом, і задумане реалізується саме по собі, якщо наші бажання не суперечать цій могутній силі. Але основна проблема полягає в тому, що культура вчить нас пливти проти потоку. Тому дуже часто наші бажання суперечать бажанням світу і здійснити їх буває нелегко, – розпові­дає Олег Ларенков. – Коли світ опирається здійсненню бажання людини, у неї поганий настрій, вона хворіє, перебуває у стані депресії.

Перепони на шляху до здійснення мрії – це, можливо, сигнал того, що ціль поставлена неправильно. Таким чином життя оберігає людину від непотрібного їй результату, змушує задуматися. Усі життєві негаразди даються для того, щоб людина зупинилася і подумала, чи правильний напрям руху вона обрала. Найчастіше люди цього не розуміють. Тому часто трапляється так, що таки досягнувши поставленої мети або здійснивши свою заповітну мрію, людина не отримує від цього ні очікуваної радості, ні задоволення. Вона почувається обманутою, не отримавши щастя, на яке сподівалася. А все тому, що ті цілі насправді належали не людині, а її батькам, друзям чи рідним. Один зі способів зрозуміти, який же насправді твій шлях – спробувати згадати, про що мріяли і чого хотіли у дитинстві. Те, що бажання перебуває десь усередині нас, ще не означає, що воно справді наше. Багато бажань нам нав’язують. А істинне бажання робить людину в чомусь схожою на дитину. Коли здійснюються наші справжні бажання, ми відчуваємо радість і «політ».

Гарна терапевтична практика – написати список бажань на папері, покласти у якесь місце і на певний час забути про свої бажання. Це називається відпустити їх у Всесвіт. Адже коли ви приходите в ресторан і робите замовлення, то повинні на якийсь час про нього забути, щоб у кухаря був час приготувати страви. Так діє і Всесвіт. Чим більше у вас бажання, тим більше часу потрібно для його реалізації Всесвіту і вам, щоб підготуватися до його здійснення і бути від цього щасливими.

Марина ФУРС

П’ять правил загадування бажань

Чим точніше і правильніше ви озвучите свої мрії, тим більше шансів, що вони здійсняться.

1. Вимовити бажання вголос. Наших думок ніхто не чує, до того ж їх дуже багато. Всесвіту (а саме він виконує наші мрії) важко буде зорієнтуватися, що для вас важливе, а що – ні.

2. Коли загадуєте бажання, не вживайте частку «не», адже наша підсвідомість її ігнорує. Правильно казати: «Бажаю бути стрункою», а не так: «Не бажаю бути повною».

3. Вимовляйте бажання у формі наказу. У жодному разі не вимовляйте слово «хочу», тільки «бажаю», «необхідно», «потрібно».

4. Намагайтесь якомога точніше формулювати ваше бажання. Чим точніше (аж до деталей) ви опишете те, що прагнете отримати, тим ретельніше вищі сили виконають ваше «замовлення».

5. Необхідно якомога частіше і повніше візуалізувати (уявляти) результат. Наприклад, якщо ви хочете квартиру, уявляйте не тільки інтер’єр, але й те, як ви будете відзначати новосілля чи дивитися телевізор у вітальні.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.