Найцікавіші, найвидатніші, найпам’ятніші події 2011 року

Декабрь 29 16:25 2011

Ось вона й відірвана, остання сторінка з календаря 2011 року, який хоч це ще незвично, але вже треба називати минулим. Чим він запам’ятався, з якими подіями буде асоціюватися, завдяки чому залишиться в історії Рівного? Наші кореспонденти спробували дослідити усі ті аспекти життя нашого міста, у яких доречним є префікс «най».

Наймасовіша подія

Це, поза сумнівом, був вишитий рекорд, який колективно встановили 6570 рівнян, котрі прийшли на відзначення Дня незалежності на центральний майдан Рівного у вишиванках і тим самим повернули собі втрачене на деякий час звання рекордсмена в цій номінації у Книзі рекордів України.

Найочікуваніша подія

Це відкриття в Басовому Куті 14-ї школи, яку розпочали будувати десять років тому. Два роки тому будівництво «розморозили» і попри кризу спорудили найгарнішу та найсучаснішу школу Рівного, яка загалом обійшлася місту в 29 мільйонів гривень.

Найгучніше відкриття

Дві з половиною тисячі людей побували на відкритті оновленого виробництва на льонокомбінаті, який нині дає роботу 130 рівнянам. З часу відкриття льонокомбінат уже випустив 400 тисяч метрів тканин, основу яких становить трикотажне полотно.

Найбільше розчарування

цього року зазнали вболівальники футбольної команди «Верес», яка після серії поразок у зв’язку з відсутністю фінансування припинила виступи в другій лізі чемпіонату України з футболу.

Найіменитіший гість

То була Ліна Костенко, зустріч із якою подарувала рівнянам міська влада. У холодний вечір 25 січня письменниця протрималась на сцені обл­муздрамтеатру сім годин, відповіла на десятки запитань і роздала сотні автографів, у черзі за якими рівненські поціновувачі її творчості стояли до першої години ночі.

Найбільше весіль

відбулося в день «магічного» збігу чисел 11.11.11. Тридцять дев’ять пар молодят було зареєстровано в Рівному 11 листопада.

Найпоширеніші імена,

які рівняни обрали для своїх новонароджених дітей у 2011-му, – Влади­слав, Олександр, Роман, Софія, Дарина, Ганна, Злата. Популярними також стали старовинні імена Тимофій, Маркіян, Давид, Гордій, Евангеліна, Евеліна, Аделіна, Ельвіра.

Найбільший резонанс

без сумніву викликав «Майdан’s». У цьому танцювальному шоу взяли участь близько двох тисяч рівненських танцюристів-аматорів, які дебютували в проекті другого сезону й одразу вибороли для Рівного бронзу.

Найбільша зарплата

сягнула у нашому краї в 2011 році 4576 гривень. Її отримував середньостатистичний працівник підприємств із виробництва і розподілення електроенергії, газу та води.

Найбільше перемог

на олімпіадах здобули учні одинадцятого класу ліцею «Елітар» Юрій Маняк і Борис Левковський. Перший із них переміг на інтелектуальних змаганнях з математики, фізики, інформатики, української мови і літератури та правознавства, а другий – з математики, фізики, інформатики, англійської мови та історії.

Найбільше працевлаштували

безробітних у ТОВ «Рівнетеплоенерго». 57 рівнянам на цьому підприємстві дали роботу і забезпечили соціальний захист. Це результат ефективної співпраці директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького з Рівненським міським центром зай­нятості.

Найстаріша людина

Найстарішою мешканкою Рівного у 2011 році була й нині залишається Зінаїда Максимівна Примак. Як Бог дасть дожити, то 5 січня 2012 року вона відзначить 102-у річницю свого народження. Живе Зінаїда Максимівна у мікрорайоні Північний на вулиці Коновальця з онуком Володимиром, його дружиною Ларисою та трьома правнуками.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.