Нагороджено переможців фотоконкурсу «Ліс – перлина поліського краю»

Декабрь 29 17:08 2011

У Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства підсумували результати фотоконкурсу «Ліс – перлина поліського краю». Його ще 1 лютого 2011 року оголосили Рівненська обласна організація Товариства лісівників України, Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства та обласна організація Профспілки працівників лісового господарства. Генеральна Асамблея ООН оголосила 2011 рік Міжнародним роком лісів. Тому у такий спосіб лісівники краю хотіли привернути більшу увагу громадськості до цієї теми.
Офіційному нагородженню переможців передувало засідання конкурсної комісії. До участі у ньому запросили і заслуженого художника Міжнародної Федерації Фотомистецтва Сергія Бусленка. Саме на засіданні, у результаті голосування, і було обрано кращі фотороботи.
— Цьогоріч ми також проводили традиційні акції з посадки лісу, конкурси дитячих малюків та творів, зліт шкільних лісництв області, Всеукраїнську школу лісознавства, а також чимало інших просвітницьких заходів для дітей та громадськості, де розказували і показували необхідність примноження і збереження природних багатств нашого краю, запрошували всіх охочих долучитися до проведення всіх цих заходів. А саме через фотоконкурс хотіли показати і красу цього багатства, неповторність того, що поруч, — зазначив перший заступник начальника обласного управління Сергій Івашинюта.
Для участі у конкурсі надійшло близько сотні робіт від любителів та професіоналів з різних куточків Рівненщини, загалом, участь у взяли 20 фотомайстрів. У категорії «Краєвиди» заохочувальний приз отримав Олександр Ковшун, ІІІ місце — Андрій Петренко, ІІ — Юрій Антонюк, І — Володимир Захарук.
У категорії «Рослинний і тваринний Світ» заохочувальний приз отримав Валерій Швець, ІІІ місце — Олександр Никончук, ІІ місце — Олег Жилін, І місце — Микола Цупрук.
У категорії «Робота лісівників» заохочувальний приз отримав Володимир Комаровський, ІІІ місце — Віра Шашук, ІІ — Юлія Куцак. На жаль, перше вирішили не давати нікому, оскільки насправді було мало робіт.
Гран-прі нашого конкурсу виборов Микола Цупрук (на фото) за серію фото з тваринами.
Нагороджуючи переможців голова обласної організації Товариства лісівників України Микола Шершун зауважив, що насправді багато громадян не надто добре знайомі з роботою лісівників, а проведення таких фотоконкурсів – це хороша нагода більше розказати і показати про їхню роботу. Він також пообіцяв, що такий конкурс на Рівненщині стане традиційним.
Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.