Газета для пенсіонера

Декабрь 29 10:24 2011

У нашої газети є давні і щирі прихильники серед пенсіонерів. На жаль, не для кожного з них посильні витрати на передплату улюбленого видання, особливо для пенсіонерів та тих, хто живе одиноко, без підтримки сім’ї. Тому ці люди звернулися до газети з проханням віднайти спонсорів, котрі б надали кошти на передплату їх улюбленого видання. Цих спонсорів ми, хоч і небагато, та віднайшли. Отже, сьогодні від імені редакції і читачів тижневика «7 днів» щиро дякуємо добрим людям – доценту РДГУ Аллі Матчук, депутатам міської ради Людмилі Туровській, Олександрові Нестеруку та Олександрові Бабату, підприємцеві Світлані Павленко, завдяки яким старенькі одинокі малоімущі люди зможуть читати улюблену газету в 2012 році.

Колектив тижневика «Сім днів»

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 29, 16:02 #1 максим

    Світ не без добрих людей. А ким приходиться Алла Матчук Віктору Матчуку? Донька чи дружина? І скільки газет може передплатити доцент українського ВНЗ зі своєї зарплати — вони ж завжди плачуться?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.