Ялинка, яку можна з’їсти

Декабрь 28 16:37 2011

Це карамельне чудо встановили в одному із супермаркетів Ужгорода

Таке новорічне дерево виготовив кондитер з Ужгорода

Ужгородський кондитер Валентин Штефаньо (на фото) виготовив новорічну ялинку з карамелі. На створення солодкої півтораметрової ялинки майстер використав понад 40 кг цукру. До речі, це не перша солодка ялинка, яку виготовив кондитер. Торік він здивував ужгородців шоколадним деревцем висотою 1,32 м і вагою 20 кг.

А ялинки з пластикових пляшок і електролампочок встановили в одному з готелів у Дубаї. На «пляшкове» різдвяне дерево знадобилося більш як 845 пластикових пляшок, а для виготовлення 2,5-метрової ялинки з лампочок – 1850 використаних енергозберігаючих електроламп. На створення і прикрашання двох «еко-ялинок» витратили 600 годин. Дизайнери, які змайстрували такі ялиночки, вкотре хотіли привернути увагу жителів і гостей міста до важливості збирання і переробки вторсировини.

Зовсім інша ялинка радувала гостей готелю «Emirates Palace» в Абу-Дабі. Вона увійшла до Книги рекордів Гіннесса як найдорожча ялинка у світі. Штучне дерево заввишки у 13 м було обвішане 181 ювелірною прикрасою загальною вартістю близько 11,5 мільйона доларів.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.