У Рівному відновили природне джерело (+ФОТО)

Декабрь 28 10:21 2011

У Рівному відновили природне джерело в районі онкодиспансеру. Ініціатором акції стала громадська організація «Екодім» при НВК «Школа-ліцей» №19. Проект «Відновлення природного джерела» у нашому місті став одним із тих, які перемогли у всеукраїнському конкурсі «Кожна краплина має значення».

Рівне стало одним із семи міст, де реалізувався спільний проект Програми розвитку ООН (ПРООН) та Муніципальної програми врядування і сталого розвитку (МПВСР).

— Дізнавшись про всеукраїнський конкурс «Кожна краплина має значення», ми вирішили взяти у ньому участь і виграли. Місцевість, де знайшли джерело, була заболочена і підтоплена. Коли провели геологічні дослідження, виявилося, що тут є каскад джерел, – розповіла голова ГО «Екодім» при НВК «Школа-ліцей» №19 Ірина Курченко. – Навколо джерела створимо екологічну стежину, учасниками якої будуть рівненські діти, тут упорядкують дитячий майданчик, місце для відпочинку.

Секретар міської ради Андрій Грещук розповів, що на відновлення джерела з коштів міського бюджету виділили 108 тисяч гривень, ще 24 тисячі гривень зібрала громада:

– Це перший реалізований у Рівному проект, сподіваюся, що не останній. Адже такі ж джерела у нас є в районах Льонокомбінату, Північного, Ювілейного.

Програма ПРООН/МПВСР діє в Україні з 2008 року. За цей час завдяки їй вдалося відновити 16 джерел, 14 з яких у сільській місцевості.

­– Захист водних природних ресурсів – один із стратегічних напрямів роботи, тому для його реалізації ми прикладаємо багато зусиль, – зазначила спеціаліст із координування проектів ПРООН Тетяна Кудріна.

Марина ФУРСwrite a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.