Рішення

Декабрь 28 10:19 2011

РІШЕННЯ

13.12.2011 № 220

Про визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги в м. Рівному

Відповідно до статей 28, 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», пункту 9 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Рівненської міської ради ВИРІШИВ:

1. Визначити як окрему комунальну послугу в місті Рівному послугу з вивезення побутових відходів. Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначається без урахування витрат із вивезення побутових відходів.

2. Вказане рішення набирає чинності після встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів і тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком для виконавців цих послуг.

3. Опублікувати це рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови О.Хмилецькому, а організацію його виконання – начальнику управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради І. Гемі.

Міський голова Володимир ХОМКО
Керуючий справами виконкому Святослав ВЛАСЮК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.