Молоді науковці отримають кредит від міста

Декабрь 28 15:13 2011

Завдяки програмі «Молодій родині – доступне житло», що була розроблена в Рівному на 2004-2012 роки та деякий час не фінансувалася через відсутність коштів, гроші отримає молода багатодітна сім’я Оксентюків, у якій виховується четверо малолітніх дітей. Батькам, Наталії та Ігорю, по 32 роки. Вони перебувають на квартирному обліку понад 12 років. Молода мати після закінчення аспірантури в Острозької академії працює в Національному університеті водного господарства та природокористування і належить до категорії молодих учених.
Житло для цієї родини – велика проблема, адже 24,7 квадратного метра площі вже недостатньо для семи осіб, на якій, окрім мами з татом, живе четверо діток. Проте дружна сім’я завжди дивиться на життя з оптимізмом, а діти дають привід для гордості: старші – Дмитро (9 років) та Софія (6 років) – мають багаторазові призові відзнаки на змаганнях із гімнастики, Дмитро був учасником «Майdансу», він мріє, коли виросте, розбудовувати своє місто.
Родина вирішила скористатися державною програмою «Надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям і одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла». Для цього зареєструвалaся в консультаційному відділі Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «ДФСМЖБ». Враховуючи недостатнє фінансування з боку держави, отримати такий кредит нині вкрай важко. Тому подружжя звернулося по допомогу до міської влади. За сприяння міського голови Володимира Хомка сесія міської ради ухвалила рішення про надання кредиту цій родині в сумі 130 тисяч гривень. Щоправда, до Фонду молодіжного кредитування гроші ще не надійшли, та й кредитну угоду родина не мала часу укласти. Але Наталія та Ігор Оксентюки щиро вдячні міській владі за допомогу. Кредит – це найчудовіший подарунок родині до Нового року.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.