Екватор пройдено

Декабрь 28 15:07 2011

Матчами сьомого туру завершилося перше коло чемпіонату України з волейболу у вищій лізі. Рівненська «Регіна-МЕГУ» проводила свої матчі в Білій Церкві проти місцевого «Спортліцею-Університету». Господарі чинили опір гостям лише першого ігрового дня.

Незважаючи на супротив, підопічні Валерія Слєпцова здолали суперника у чотирьох партіях. Усі вони проходили в напруженій боротьбі. Доклавши максимум зусиль, рівнянки здолали опір «ліцеїсток» і святкували загальну перемогу – 3:1 (25:23, 25:23, 24:26, 25:20).

Наступного ігрового дня «Регіна-МЕГУ» зуміла впоратися з господарками більш упевнено. Для цього їй знадобилося всього три партії – 3:0 (25:19, 25:17, 25:18).

В інших зустрічах були зафіксовані результати: «Іска-ЛОШВСМ-ЛОВУФП» – «ДонНУЕТ-ШВСМ» – 2:3 і 1:3, «Педуніверситет-ШВСМ» – «Орбіта-Університет» – 0:3 і 0:3.

Дві перемоги рівнянок дозволили закріпитися на другому місці – 28 очок. Лідирує запорізька «Орбіта-Університет» – 35 пунктів. Наступні ігри рівнянки проведуть у січні. 14-15 числа підопічні Валерія Слєпцова гратимуть на виїзді в Чернігові проти місцевої команди «Педуніверситет-ШВСМ».