У Рівному затвердили нові ставки єдиного податку

Декабрь 27 11:36 2011

Через зміни законодавства, що регулюють діяльність підприємців-спрощенців міська рада Рівного сьогодні внесла зміни до свого попереднього рішення про ставки єдиного податку. Нові ставки почнуть діяти з 1 січня 2012 року.
За час обговорення проекту рішення про нові ставки єдиного податку його автори: управління бюджету і фінансів та ДПІ в м. Рівне отримали 56 поправок і доповнень від представників бізнесу. Їх врахували при підготовці остаточного проекту.
Під час сесії депутат Олександр Лащук вніс додаткову пропозицію: доповнити перелік видів діяльності, при яких можна можна сплачувати єдиний податок. Зокрема, додати гуртову торгівлю, інжинірінг, здачі приміщень в оренду і суборенду тощо. Однак, заступник начальника ДПІ в м.Рівне Валентин Герман заперечив, що включення названих видів діяльності до переліку спрощенців зменшить доходи бюджету.
— У попередні роки до нас і до міської ради зверталися такі підприємці, але рада завжди давала відмову, — наголосив податківець. — Щоб запобігти мінімізації доходів і ухилення від сплати податків, а отже уникнути втрат бюджету.
Зрештою депутати погодилися з податківцем і підтримали нові ставки єдиного податку.
Надходження від сплати єдиного податку повністю йдуть до міського бюджету. Цього року, спрощенці в Рівному сплатили понад 17 млн грн цього податку.
Детальніше із цим документом можна буде ознайомитися в газеті «Сім днів» від 29 грудня, або ж на нашому сайті в рубриці «офіційно».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.