Землю для комерційних потреб цього року продавали дорожче

Декабрь 27 11:52 2011

фото з інтернету

Цьогоріч для організації підприємницької діяльності в області продали понад 180 ділянок на суму майже 17,5 мільйона гривень, тоді як за 11 місяців 2010-го реалізували 299 – за 13,7 мільйона гривень. Вторгувати більші суми вдалося завдяки проведенню нормативно-грошової оцінки земель.
Адже в усіх 1027 населених пунктах Рівненщини визначено реальну вартість ділянок. Крім того, збільшити їх ціну, відтак і надходження до місцевих бюджетів, допомагають земельні аукціони. Так, цьогоріч на Рівненщині на торгах продано 7 майданчиків під реалізацію бізнес-проектів. Середня вартість лотів зросла в півтора раза. В цілому в результаті аукціонів за земельні ділянки несільськогосподарського призначення вдалося вторгувати майже 200 тисяч гривень. 90% цієї суми залишилося в місцевих скарбницях.
Довідково: Загалом з початку реформування в області продано 3400 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею понад 2,8 тисячі гектара на суму 184,5 мільйона гривень.
Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.