Володимир Хомко зустрінеться з дітьми-сиротами

Декабрь 27 17:34 2011

28 грудня відбудеться традиційна новорічна зустріч керівництва міста з дітьми, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Захід відбуватиметься в приміщенні Палацу дітей та молоді (вул. Князя Володимира, 10), початок зустрічі о 12.00.
На дітлахів чекає театралізоване дійство, підготовлене силами вихованців Палацу дітей та молоді та новорічні подарунки від міського голови. Діти зможуть розповісти міському голові про свої досягнення у навчанні творчості та спорті і поділитись своїми планами на майбутнє.
У зустрічі також візьмуть участь заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник служби у справах дітей міськвиконкому Андрій Міщеня та директор Палацу дітей та молоді Ірина Первушевська .
Нині на обліку в службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому перебуває 202 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування більшість з яких охоплена сімейними формами виховання. Зокрема, у місті дитячих будинки сімейного типу виховується 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомних сім’ях – 4 дитини, а в сім’ях опікунів та піклувальників 155 дітей.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.