Бюджет затвердять перед Різдвом

Декабрь 27 13:53 2011

5 січня у Рівному планують затвердити головний кошторис міста на 2012 рік. До цього часу фінансисти, податківці та депутати напрацьовують пропозиції щодо формування та використання міського бюджету.
Наразі керівник міста не роблять ніяких прогнозів, кажуть лише, що новий фінансовий документ навряд чи буде кращим за бюджет-2011.
– Цифр ще не бачив, було б добре аби бюджет був не гіршим за цьогорічний, – прокоментував ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. – Добре, що державний бюджет затвердили ще до завершення року, бо два роки тому ми жили без бюджету 5 місяців. Нічого неможливо було робити. Працюємо зараз без вихідних, щоб підготувати бюджет-2012. Багато чого запланували в місті зробити, не хотілося б плани міняти.
Крім того, 5 січня розглянуть також питання про передачу частини міського стадіону «Авангард» в управління області.
– Хочемо зробити так, щоб стадіон був підпорядкований і області і місту, щоб кожен міг відповідати за свою частину і вкладати кошти, – пояснив Володимир Хомко. – Але поки що не можемо знайти юридично правильну форму такої передачі.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.