У Рівному відбувся фестиваль «Зустрічаймо Різдво»

Декабрь 26 10:38 2011

Третій пісенний фестиваль «Зустрічаймо Різдво» відбувся в Національному університеті водного господарства та природокористування. Про це йдеться на сайті університету http://nuwm.rv.ua/
Його організатори – Всеукраїнська музична спілка, обласне управління освіти, міське управління культури, а також два рівненських вищих навчальних заклади – Національний університет водного господарства та природокористування та Рівненський державний гуманітарний університет.
Обласний фестиваль зібрав на одній сцені понад тридцять співочих колективів та вокалістів, що вдвічі більше, ніж минулоріч. Організатори запевнили, що популярність співочого заходу невпинно зростає. Пісенний фестиваль коляди та щедрівок також об’єднав на одній сцені голоси усіх вікових категорій із багатьох, навіть найвіддаленіших куточків Рівненщини. Серед них і відомі колективи НУВГП – капела «Гамалія», гурт «Барви».
Наприкінці дійства усіх учасників нагородили дипломами і грамотами. Згодом, вони заспівали спільну коляду, яку із захопленням підспівували глядачі.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.