Обласні депутати перевірять стан приміських залізничних перевезень

Декабрь 26 10:20 2011

Створити депутатську комісію для перевірки стану функціонування приміських потягів Рівненської дирекції залізничних перевезень вирішили депутати обласної ради на сесії 23 грудня.
На думку обранців, загрозливою є ситуація щодо відміни низки потягів приміського сполучення, що у свою чергу, створює соціальну напругу та невдоволення мешканців області. Крім того, як зауважили депутати, в деяких районах пасажири незадоволені якістю перевезень. Відтак вважають за доцільне наступного року особисто перевірити стан справ у цій галузі.
Зачепили обранці питання майбутнього вузькоколійної залізниці «Антонівка — Зарічне», рішення про закриття якої ініціює «Укрзалізниця». Його також вивчатимуть члени депутатської комісії.
Крім того депутати прийняли звернення до Міністерства інфраструктури України та Державної адміністрації залізничного транспорту України щодо подальшого функціонування приміських потягів Рівненської дирекції залізничних перевезень. Як йдеться у тексті звернення, обласна рада вважає «неприпустимим закриття приміських потягів Рівненської дирекції залізничних перевезень». У той же час, цей вид транспорту для переважної більшості населення є найдоступнішим, зокрема, для тих громадян, які користуються пільгами. Депутати висловили сподівання, що в Міністерстві інфраструктури України та Державній адміністрації залізничного транспорту України їхню позицію зрозуміють і підтримають.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.