Обласний бюджет планують затвердити за 2 дні до Нового року

Декабрь 26 09:09 2011

Розгляд обласного бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2012 рік перенесено на друге пленарне засідання сесії обласної ради.
23 грудня відбулося перше пленарне засідання восьмої сесії Рівненської обласної ради шостого скликання. У сесійній залі зареєструвалися 69 депутатів з 80 обраних до ради.
До порядку денного з 56 питань обранці внесли зміни. Зокрема, на друге пленарне засідання, яке відбудеться 30 грудня, перенесено питання про обласний бюджет на 2012 рік та Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2012 рік.
30 грудня депутати вирішили заслухати також звіт голови обласної державної адміністрації Василя Берташа про стан виконання делегованих повноважень. А також інформацію начальника УМВС України в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку за січень-вересень 2011 року.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.