У Рівненському зоопарку — поповнення

Декабрь 23 14:35 2011

Самка рідкісного далекосхідного леопарда (чорного забарвлення), яка утримується в рівненському зоопарку, два місяці тому народила двох малюків. Наразі одного з них уже передали за програмою обміну тваринами до зоопарку «Лімпопо», що на Львівщині.
Інший малюк уже відлучений від матері, самостійно харчується, грається. Його теж планують невдовзі продати. Самка леопарда торік уже приводила малят, одне з них можна побачити в заскленому експозиційному вольєрі. Цю подію можна вважати неабияким досягненням нашого зоопарку адже далекосхідний леопард – найпівнічніший підвид леопарда, популяція якого в дикій природі обчислюється кількома десятками особин.
Крім того, в звіринці нещодавно народиласья самка лами коричневої масті з білою плямою на шиї.
А ще восени колекція рівненського зоопарку поповнилася капібарою. У молодої пари капібар (Hydrochoerus hydrochaeris) народилося маля. За останні роки це єдине маля, яке народилось у капібар у колекціях зоопарків СНД. Капібари нині знаходяться в обладнаному для них зимовому будиночку. Малеча дуже жвава, бігає по вольєру і бешкетує під пильним наглядом самки. Самець нікого не підпускає до них. Харчується дитинча молоком матері.
Капібари – найбільші гризуни у світі. Ці водоплавні тварини проводять багато часу у воді. У разі небезпеки капібара (водосвинка) може залишатися під водою протягом п’яти хвилин. Їхні вуха, очі і ніздрі розташовані у верхній частині голови, як у гіпопотама, що дозволяє капібарам піднімати голову над поверхнею води і обстежувати околиці, при цьому залишаючи все тіло під водою.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.