Для області розробили інвестиційну карту

Декабрь 23 10:21 2011

Її презентували на останньому цьогорічному засіданні обласного комітету економічних реформ цього тижня. Новостворений інтернет-майданчик буде наповнений інформацією, корисною як для місцевих виробничників, так і для потенційних інвесторів.
Голова облдержадміністрації Василь Берташ доручив керівникам міст і районів контролювати оновлення презентаційних матеріалів на веб-сайті http://www.investmap.rv.ua/.
Міста і райони мають запропонувати земельні ділянки, які можуть стати інвест-майданчиками, або ж презентувати вже існуючі проекти, що зуміють зацікавити капіталовкладників. Водночас на інтернет-ресурсі безкоштовно рекламуватимуть товари та послуги місцевих виробничників, а це для них нові клієнти та додаткові ринки збуту. Адже нині не всі малі підприємства можуть витрачатися на такі маркетингові заходи та рекламувати власні новинки. Виграють від того й споживачі, оскільки зможуть контактувати безпосередньо з виробниками, уникнувши посередників.
Довідково-інформаційний фонд суб’єктів господарювання регіону створили в рамках реалізації обласної програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки. В перспективі інвестиційна карта Рівненщини матиме й англомовну версію.
Цьогоріч в область залучено понад 300 мільйонів доларів США іноземних інвестицій із 35 країн світу. Найактивнішими капіталовкладниками були бізнесмени з Німеччини, Великобританії, США, Кіпру та Росії. Вони інвестували гроші в розвиток промислових підприємств, транспорт, торгівлю та сільське господарство.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.