Більше 22 млн.грн. заощадила Рівненщина, оптимізувавши лікарняну мережу

Декабрь 23 13:21 2011

У результаті проведеної оптимізації ліжкового фонду закладів охорони здоров’я Рівненської області, вдалося заощадити понад 22 млн. грн. Їх використали для збільшення витрат на харчування та медикаментозне забезпечення стаціонарних хворих. Про це членів обласного комітету з економічних реформ проінформував начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Бойко.
Він також повідомив, що на виконання відповідного рішення обласної ради в області скорочено майже 500 лікарняних ліжок.
У той же час, майже удвічі збільшено фінансування та витрати з місцевого бюджету на одного мешканця – з 24,18 грн. до 44,60 грн. В тому числі для надання первинної медико-санітарної допомоги – з 7,64 грн. до 21,80 грн.
За інформацією Віталія Бойка, на Рівненщині триває комплекс заходів щодо впровадження загальної практики/сімейної медицини. Для цього залучено 905 тис.грн. На 1 грудня 2011 року в області функціонує 93 сільських амбулаторії загальної практики/сімейної медицини та 27 підрозділів сімейної медицини при міських та районних поліклініках.
Реформування закладів охорони здоров’я продовжиться і в 2012 році.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.