На 50 років – подарунок за 50 тисяч

Декабрь 22 10:39 2011

Такий презент отримав на своє 50-річчя Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну, який рівняни звикли по-старому називати п’ятим училищем льонокомбінату.

Подарували навчальному закладові-ювіляру швейну машинку-автомат, яка не тільки шиє, а й вишиває і має ще багато різних функцій та управляється комп’ютером. А зробив цей коштовний подарунок училищу власник льонокомбінату Олег Червонюк. Він має намір створити невдовзі на підприємстві швейне виробництво на 200 робочих місць, тому випускниці центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну – найперші претендентки на робочі місця в цьому виробництві.

Звичайно, Олег Червонюк заінтересований, щоб майбутні швачки отримали під час навчання підготовку, відповідну вимогам сучасного виробництва. Отже, його подарунок – то свого роду інвестиція в майбутнє.

Викладачі й адміністрація центру сподіваються, що, як і колись, цей навчальний заклад буде кузнею кадрів для льонокомбінату.

Людмила МОШНЯГА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.