Мистецький десант студентів-благодійників

Декабрь 22 08:56 2011

висадився у Клеванській школі-інтернаті санаторного типу, де вчаться й лікуються від серцевих і судинних хвороб 234 дитини.

Допомогти іншим зовсім не складно. Для цього потрібне бажання, а можливості завжди знайдуться. Коли студенти-хореографи РДГУ дізналися про діточок, яким дуже потрібна увага і розрада, вони захотіли їм допомогти. Професор кафедри Лілія Савчин запропонувала: «Ви можете влаштувати для них святковий концерт». І студенти з головою поринули в репетиції.

Найбільше перейнялась ідеєю Вікторія Гарасим, староста тоді ще четвертого курсу хореографів. Професорка ж заходилася шукати спонсорів: на Миколая до дітей без подарунків не поїдеш…

Хореографи привезли до інтернату цілий букет танців: українські, індійські, циганський і навіть африканський. А ось естрадні номери стали сюрпризом. Коли Снігуронька (Діана Кондратюк) заспівала новорічну пісеньку, заблищали вогниками очі не лише в малечі, а й у старших. Завзято аплодували вони й Богданові Царю, веселому ведучому вечора, коли він заспівав попурі з українських пісень. Підспівували «Галю», підстрибували і плескали під «Комарика», а «Ти ж мене підманула» й узагалі співали разом. Ось тільки коли мікрофон знову перебрала Діана й затягнула «Мамину сорочку», кілька меншеньких узяли й розплакались. Діти інтернатівські, що ж тут поробиш.

І подарунків було вдосталь: фруктів, солодощів, іграшок і обновок. Від благодійного фонду «Скарбниця надії», від інтернет-сайту «Світ мам», від громадської організації «Жінки Рівненщини», від політичної партії «Свобода».

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.