У Рівному побільшає чиновників?

Декабрь 21 09:55 2011

фото: tsn.ua

Невдовзі в Рівному планують створити службу містобудівного кадастру. Новий відділ опікуватиметься інформаційною базою стосовно дій з об’єктами нерухомого майна і мережами в місті. Про це під час засідання бюджетної комісії Рівнеради розповів заступник начальника управління містобудування і архітектури Сергій Боліщук.
За словами чиновника, нововведення викликане змінами в законодавстві. Новостворена служба буде отримувати і концентрувати в себе відповідну інформацію від служби земельного кадастру, причетних комунальних підприємств, які мають на балансі мережі, від управлінь та БТІ.
За попередніми розрахунками, служба має складатися з шести нових працівників. Чиновник запропонував внести відповідні зміни до структури міськвиконкому. Однак ця ідея викликала заперечення депутатів. Мовляв, не варто збільшувати штат виконкому. Натомість обранці запропонували переглянути існуючі штати, приміром управління містобудування і архітектури, і віднайти необхідні штатні одиниці. На це пан Боліщук заперечив, що всі працівники управління задіяні і не можуть бути переведені в нову службу.
Зрештою члени бюджетної комісії погодили створення нової служби із зауваженням: без збільшення штату виконкому. Остаточне рішення з цього питання ухвалять сьогодні на черговій сесії Рівнеради.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.