Учитись так, щоб люди поважали,

Декабрь 21 10:33 2011

побажали п’ятикласникам на посвяті в гімназисти

Для п’ятикласників Рівненської класичної гімназії «Престиж» день, коли їх приймали в гімназисти, став таким же урочистим і щасливим, як і першовересневий, коли вперше сіли за парти. Вони були в оточенні улюблених вчителів, батьків. До них завітали гості – заступник міського голови Галина Кульчинська і заступник начальника управління освіти Катерина Сичик.

Одягнені в святкову гімназійну форму, з радісними посмішками учні почувалися на цьому святі як у справжньому родинному колі. Та й директор гімназії Лілія Котовська розпочала своє вітання словами «Дорога наша родина!». Тут так прийнято, бо це велика родина дітей, батьків і вчителів. Усі роблять одну справу – навчають і виховують молоде покоління. Цього року за результатами зовнішнього незалежного оцінювання гімназія ввійшла до сотні кращих шкіл держави, посівши у загальнодержавному рейтингу 54-те місце. Тому Лілія Котовська висловила впевненість, що й нинішні п’яти­класники, які вже почуваються дорослими, гідно продовжать традиції «Престижу».

Заступник міського голови Галина Кульчинська назвала сьогоднішніх гімназистів майбутньою елітою нації й побажала їм закінчити навчання вже в новому приміщенні гімназії. Заступник міського голови подарувала кожному п’ятикласникові унікальну бібліотечку української родини науково-популярного видання «Сузір’я» з компакт-диском.

Оскільки посвяту в гімназисти приурочили дню святого Наума, який «наводить на ум», то вчителі з дітьми підготували з цієї нагоди сценку, як батечко Наум споряджав сина в школу. Дітей пригощали пшоняною кашею, вони співали пісні «Віват, школо!», «Чарівний маг», дякували вчителям піснею і власноруч виготовленими квітами.

Але найбільш хвилюючим моментом для 51 учня стало вручення академічної книжки гімназиста, в яку будуть заносити його оцінки до завершення навчання.

Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.