Торгівля обіцяє до свята не накрутки, а знижки

Декабрь 21 17:00 2011

Як розповів начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Ігор Остапенко, для нашого міста святкові знижки вже стали традицією.

Цього року підприємці організували на майдані Незалежності новорічний ярмарок «Дитяча казка». Новорічні знижки активно використовують супермаркети. Наприклад, гіпермаркет «Фоззі» до 25 грудня при одноразовій покупці на суму 600 гривень видає сертифікат на 50 гривень. Знизили  ціну на багато ходових товарів у «Сільпо».

Магазини мережі «Ельдорадо» та «Комфі» на кожен другий товар у чеку дають 50-відсоткову знижку, а «Вікотек» з 20 грудня до 15 січня організовує новорічний роз­продаж товарів. Купивши кухню фірми «Гореніє» в магазині з однойменною назвою, покупець отримує знижку на придбання побутової техніки у розмірі 25 відсотків від вартості кухні. На всі товари новорічні знижки на 12 відсотків пропонує магазин «ВАТ Київський ювелірний завод», а супермаркет «Антошка» на одяг та взуття для дітей зробив 40-відсоткові знижки.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 24, 15:43 #1 Віка

    Знижки добре, але на базарі все дорожчає

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.