Музиканти та екологи об’єднують зусилля

Декабрь 21 16:25 2011

Об’єдналися вони задля збереження довкілля, і в рамках цієї теми в неділю в палаці дітей та молоді відбулася творча зустріч «Музичний еко-експрес». Її учасниками стали рок-вар’єте «КораЛЛі» з Івано-Франківська, екологічний центр і гурт «Музика мрій» Рівненського ПДМ.

Гості з Івано-Франківщини презентували екомистецький фестиваль «Карпатський ПРОТЯГ», який вони самі організували. Ідея проекту єднає мистецтво, просвіту та практичні заходи з покращення довкілля. Організатори привернули увагу населення до необхідності вдосконалення системи поводження з побутовими відходами в межах найбільшої рекреаційної зони нашої країни – Карпатських гір – і оголосили справжню війну пластиковим відходам.

Проблеми із засміченістю рекреаційних зон на Рівненщині стоять також гостро. Під час експедицій члени екологічного центру фіксують численні стихійні сміттєзвалища в лісових масивах поблизу Рівного та в інших населених пунктах, на берегах річок Усті, Горині та Случа. Основну частину сміття становлять пластикові пляшки та полі­етиленові пакети, які не розкладаються природним шляхом і забруднюють довкілля, – вторили гостям рівняни.

Досвід відкритих до співпраці колег з Івано-Франківщини відкриває нашим юним екологам нові горизонти в підходах до формування екологічної культури.

Ірина КУРОЧЕНКО, керівник екоцентру ПДМ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.